CHICCO Kočík športový Ohlala - Paradise Pink shop

CHICCO Kočík športový Ohlala - Paradise Pink

CHICCO Kočík športový Ohlala - Paradise Pink

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Chicco
Dodavateľ:Chicco
Cena:139.00 €
CHICCO Kočík športový Ohlala - Paradise Pink 4 (80%) 26 x hodnotené

Ultraľahký kočík Chicco OHLaLa vyniká výnimočnou ľahkosťou a skladovateľnosťou. S hmotnosťou len 3.8 kg patrí medzi najľahšie športové kočíky na trhu. Vlastnosti: super ľahký športový kočík od narodenia až do 15 kg iba 3,8kg! ľahko ovládateľný aj jednou rukou priestranné sedenie s polohovateľnou opierkou chrbta a nôh mäkké polstrovanie poťahu aj ramenných popruhov praktická polstrovaná hrazdička súčasťou kočíka je priestranný nákupný košík skladanie jednou rukou a praktické madlo na prenášanie po zložení samostatne stojí súčasťou je aj praktická pláštenka Technické parametre: dĺžka: 81 cm šírka: 46 cm výška: 101 cm hmotnosť: 3,8 kg maximálna nosnosť 15 kg


 • CHICCO Postieľka ZipGo - Glacial
  CHICCO Postieľka ZipGo - Glacial

  Postieľka Zip&Go je praktická, pohodlná postieľka, ktorá rastie s vaším dieťaťom od narodenia až do 24 mesiacov. Vlastnosti: Priestranná, výškovo..

  149.00 €
 • CHICCO Varič parný Easy Meal
  CHICCO Varič parný Easy Meal

  Parný varič Easy Meal predstavuje najľahšiu a najrýchlejšiu cestu ako pripravič zdravé a chutné detské jedlo. praktické strúhadlo umožní pokrájať..

  99.00 €
 • CHICCO Termozásobník s malým zásobníkom a cestovná lyžička
  CHICCO Termozásobník s malým zásobníkom a cestovná lyžička

  Veľký termozásobník na jedlo s objemom 350 ml, uchová jedlo teplé alebo studené až po dobu 6 hodín. Vlastnosti: Malá miska so vzduchotesným uzáverom..

  19.99 €


Hľadáte ? V oddelení chicco môžete nájsť chicco kočík športový ohlala - paradise pink!
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt