PlayTo Multifunkčný kočík pre bábiky Jasmínka svetlo ružový shop

PlayTo Multifunkčný kočík pre bábiky Jasmínka svetlo ružový

PlayTo Multifunkčný kočík pre bábiky Jasmínka svetlo ružový

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:4HOME
Cena:53.59 €
PlayTo Multifunkčný kočík pre bábiky Jasmínka svetlo ružový 4 (80%) 24 x hodnotené

Každá malá slečna chce mať svoj kočík a byť mamičkou. Tento multifunkčný kočík 3v1 v krásnych farbách a modernom dizajne splní všetky požiadavky malej mamičky. Ponúka hlbokú aj športovú verziu, korbičku možno použiť samostatne ako tašku na bábiku. Korbu aj sedačku možno pripevniť na podvozok kočíka oboma smermi. Vďaka polohovacej rukoväti môžu s kočíkom jazdiť menšie dievčatká aj väčšie slečny. Nechýba tu ani priestranný košík na nevyhnutné drobnosti pre bábiku, má polohovaciu striešku. Technické parametre: výška rukoväte - max. cca 82 cm, min. cca 53 cm priemer zadného kolesa -17 cm, priemer predného kolesa - 14 cm veľkosť korby - 53 x 12 x 25 cm výška korby od zeme - cca 50 cm veľkosť koša - 33 x 26 cm polohovacia rukoväť - 8 polôh kvalitná, pevná, ľahká konštrukcia otočné predné kolieska


 • Berbesa Bábätko Terezka, 43 cm
  Berbesa Bábätko Terezka, 43 cm

  Táto luxusná španielska bábika poteší každé malé dievčatko. Vďaka krásne prepracovanej tváričke, faldíkom na ručičkách, nožičkách a brušku..

  47.99 €
 • Berbesa Bábika Sára, 40 cm
  Berbesa Bábika Sára, 40 cm

  Táto bábika bude úžasnou hračkou pre každé malé dievčatko. Má vinylové telíčko, ručičky aj nožičky, sivé oči, dlhé riasy a nádherné svetlé..

  48.49 €
 • Hlboký kočík pre bábiky PlayTo Viola čierno-fialový
  Hlboký kočík pre bábiky PlayTo Viola čierno-fialový

  Každá malá slečna chce mať svoj kočík a byť mamičkou. Tento kočík v krásnych farbách a modernom dizajne splní všetky požiadavky malej mamičky...

  34.99 €
 • Autosedačka pre bábiky PlayTo Anetka Ružová
  Autosedačka pre bábiky PlayTo Anetka Ružová

  Aj malá mamička ocení túto nádhernú farebnú a ľahkú autosedačku pre bábiky. Vďaka nej bude mať svoju obľúbenú bábiku stále pri sebe. Pre ľahké..

  12.99 €
 • Berbesa Bábätko Barborka, 28 cm
  Berbesa Bábätko Barborka, 28 cm

  Táto luxusná španielska bábika poteší každé malé dievčatko. Vďaka krásne prepracovanej tváričke, faldíkom na ručičkách, nožičkách a brušku..

  26.49 €


Hľadáte Hračky pre dievčatá? V oddelení detský tovar | hračky môžete nájsť playto multifunkčný kočík pre bábiky jasmínka svetlo ružový!
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt