New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová shop

New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:4HOME
Cena:79.99 €
New Baby Detský Kočík Pre Bábiky Retro Natálka 2v1 Ružová 2,5 (50%) 27 x hodnotené

Každá malá slečna túži mať svoj kočík a byť mamičkou. Tento krásny jedinečný retro kočík 2v1 splní všetky požiadavky malej mamičky. Veľmi jednoducho sa zmení na športovú verziu. Korbičku možno využiť ako tašku. Vďaka polohovacej rukoväti môžu s kočíkom jazdiť menšie dievčatká aj väčšie slečny. Nechýba tu ani taška a priestranný košík na nevyhnutné drobnosti pre bábiku, strieška je skladacia. Má kvalitnú kovovú odpruženú konštrukciu a ľahké gumové kolesá.Technické parametre: výška rukoväte - min. 51 cm, max. 84 cm polohovacia rukoväť - 5 polôh veľkosť korbičky - 60 x 30 x 14 cm veľkosť tašky na prenášanie bábiky - 52 x 25 x 13 cm veľkosť tašky na rukoväti - 23 x 16 x 4 cm výška korbičky - 59 cm priemer kolesa - cca 30 cm


 • Berbesa Bábätko Sofia, 28 cm
  Berbesa Bábätko Sofia, 28 cm

  Táto luxusná španielska bábika poteší každé malé dievčatko. Vďaka krásne prepracovanej tváričke, faldíkom na ručičkách, nožičkách a brušku..

  25.99 €
 • Berbesa Bábika Tamara, 40 cm
  Berbesa Bábika Tamara, 40 cm

  Táto bábika bude úžasnou hračkou pre každé malé dievčatko. Má vinylové telíčko, ručičky aj nožičky, sivé oči, dlhé riasy a nádherné svetlé..

  48.49 €
 • BO-MA Trading Uspávačik Pes, 40 cm
  BO-MA Trading Uspávačik Pes, 40 cm

  Hebučký plyšák pre veselé hranie a príjemné zaspávanie vašich detí. Mäkučké plyšové zvieratko poslúži ako plyšák na hranie, objímací kamarát..

  11.99 €


Hľadáte Hračky pre dievčatá? V oddelení detský tovar | hračky môžete nájsť new baby detský kočík pre bábiky retro natálka 2v1 ružová!
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt