Tlačidlové


NOKIA 5310 DS CIERNOCERVENA (2020)

NOKIA 5310 DS CIERNOCERVENA (2020)

NOKIA 5310 . Hudba pre vaše uši . Obmieňajte playlisty kedykoľvek a kdekoľvek - vďaka MP3 prehrávaču a bezdrôtovému FM rádiu so špeciálnymi hudobnými tlačidlami a výkonnými duálnymi prednými reproduktormi. . Návrat klasiky ...NOKIA 3310 GREY DUAL SIM

NOKIA 3310 GREY DUAL SIM

TELEFÓN. Spoločnosť Nokia sa veľkolepo vracia do sveta mobilných telefónov a jej návrat sprevádza reinkarnácia legendárneho modelu 3310. Pred sedemnástimi rokmi to bol špičkový telefón a novodobá verzia si z neho zobrala vydarený..MYPHONE HAMMER 4 BLACK

MYPHONE HAMMER 4 BLACK

MOBILNÝ TELEFÓN . Mobilný telefón myPhone Hammer 4 vám môže stáť verne po boku aj v tých najextrémnejších situáciách. Ide o prístroj, ktorý vyniká robustnou konštrukciou, nadštandardnou odolnosťou, aj skvelou výdržou. Či..JURA ENA 8 SIGNATURE LINE MODEL 2020 TLACIDLOVE OVLADANIE

JURA ENA 8 SIGNATURE LINE MODEL 2020 TLACIDLOVE OVLADANIE

ESPRESSO KÁVOVAR. Malá. Je široká len 27,1 cm, vysoká len 32,3 cm a hlboká iba 44,5 cm – tento jednošálkový kávovar sa bez problémov zmestí všade.. Podmanivá. Najpôsobivejším prvkom dizajnu je zaoblená nádržka na vodu...EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (modrá barva)

EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (modrá barva)

Elegantní mobilní telefon v moderní modro-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno,..EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená barva)

EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená barva)

Elegantní mobilní telefon v moderní červeno-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně..EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (černá barva)

EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (černá barva)

Elegantní mobilní telefon v moderní černo-stříbrné barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně..EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (bílá barva)

EVOLVEO EasyPhone XD mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (bílá barva)

Elegantní mobilní telefon v moderní bílé barvě s nabíjecím stojánkem a velkým barevným displejem Snadné ovládání a velký barevný displej Ovládání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone XD bylo maximálně zjednodušeno, velká..EVOLVEO EasyPhone FG vyklápěcí mobilní telefon 28 pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená)

EVOLVEO EasyPhone FG vyklápěcí mobilní telefon 28 pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená)

Stylový vyklápěcí mobilní telefon s velkým 2,8'' barevným displejem a nabíjecím stojánkem Telefon EVOLVEO EasyPhone FG je vybaven velkým 2,8'' displejem, dvěma samostatnými tlačítky pro příjem nebo odmítnutí hovoru na čelním..EVOLVEO EasyPhone FG vyklápěcí mobilní telefon 28 pro seniory s nabíjecím stojánkem (černá barva)

EVOLVEO EasyPhone FG vyklápěcí mobilní telefon 28 pro seniory s nabíjecím stojánkem (černá barva)

Stylový vyklápěcí mobilní telefon s velkým 2,8'' barevným displejem a nabíjecím stojánkem Telefon EVOLVEO EasyPhone FG je vybaven velkým 2,8'' displejem, dvěma samostatnými tlačítky pro příjem nebo odmítnutí hovoru na čelním..


Tlačidlové 3,25 (65%) 29 x hodnotené

Kategória tlacidlove obsahuje 10 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁLNE MÉDIÁ
facebook youtube
Hľadáte tlačidlové? Inšpirujte sa: Tlačidlové z výberu internetových obchodov.
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt