Sieťové príslušenstvo


TPLINK TLMC1400 14 SLOT EXTERNY BOX

TPLINK TLMC1400 14 SLOT EXTERNY BOX

TP-LINK 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis. Hmotnosť: 8 kg. Energetické požiadavky: 100-240V, Výstupné napätie adaptéru: 9,5 volt..



TPLINK FIBER MODULE TX432

TPLINK FIBER MODULE TX432

TP-LINK TX432. Technológia prepojenia: Kábel, Rozhranie: Vlákno, Konektor pre optické vlákna: SFP+. Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 10000 megabit za sekundu. Sieťový štandard: IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq. Šírka: 131 mm, Hĺbka:..



TPLINK FIBER MODULE TLSM311LS

TPLINK FIBER MODULE TLSM311LS

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1280 megabit za sekundu. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1310 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 meter. Certifikácia: FCC, CE...



TPLINK FIBER MODULE TLSM311LM

TPLINK FIBER MODULE TLSM311LM

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1280 megabit za sekundu. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 850 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 meter. Certifikácia: FCC, CE...



TPLINK FIBER CONVERTER MC210CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC210CS

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1310 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 15000 meter. LED indikátory: LINK. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 5e, 5, Rozmery (š x..



TPLINK FIBER CONVERTER MC112CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC112CS

TP-LINK 10/100Mbps WDM. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 20000 meter. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 3, 4, 5e, 5, Rozmery (š x h x v): 94.5 x 73 x 27 mm, Spĺňa priemyselné štandardy:..



TPLINK FIBER CONVERTER MC111CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC111CS

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 20000 meter. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 3, 4, 5e, 5, Rozmery (š x h x v): 94.5 x 73 x 27 mm, Spĺňa priemyselné..



TPLINK ANTENA TLANT2414A

TPLINK ANTENA TLANT2414A

TP-LINK 2.4GHz 14dBi Directional Antenna. Úroveň zisku antény (maximum): 14 dBi, Sieťový štandard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Frekvenčné pásmo: 2.4 - 2.5. Šírka: 240 mm, Hĺbka: 240 mm, Výška: 40 mm..


Sieťové príslušenstvo 2,25 (45%) 25 x hodnotené

Kategória sietove prislusenstvo obsahuje 8 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁLNE MÉDIÁ
facebook youtube
Predstavujeme: sieťové príslušenstvo
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt