Sebamed


SEBAMED Detský penový kúpeľ 500 ml

SEBAMED Detský penový kúpeľ 500 ml

Bez mydlové zloženie detského penového kúpeľa s hodnotou pH: 5,5 podporuje tvorbu ochranného kožného plášťa pokožky a vyváženosť jej hydratácie. Pri použití tohto šetrného penového kúpeľa už nie je potrebné používať sprchové gély či mycie..SEBAMED Opaľovací spray OF 30 (150 ml)

SEBAMED Opaľovací spray OF 30 (150 ml)

Opaľovací spray poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami pôsobí..SEBAMED Anti-age krém proti vráskám s Q10 (50 ml)

SEBAMED Anti-age krém proti vráskám s Q10 (50 ml)

Krém proti vráskam s Q10 pôsobí proti starnutiu pokožky, chráni pred poškodením štruktúry a funkčnosti pokožky. Podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky s pH 5,5 a zabezpečuje 24-hodinovú ochranu a regeneráciu. Koenzým Q10 aktivuje..SEBAMED Detské opaľovacie mlieko OF 30 (200 ml)

SEBAMED Detské opaľovacie mlieko OF 30 (200 ml)

Detské opaľovacie mlieko poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami..SEBAMED Opaľovacie mlieko OF 30 (150 ml)

SEBAMED Opaľovacie mlieko OF 30 (150 ml)

Opaľovacie mlieko poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami pôsobí..SEBAMED Opaľovací krém OF 50 (75 ml)

SEBAMED Opaľovací krém OF 50 (75 ml)

Opaľovací krém poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami pôsobí..SEBAMED Detská umývacia pena na telo a na tvár (400 ml)

SEBAMED Detská umývacia pena na telo a na tvár (400 ml)

Extra jemná detská umývacia pena neobsahuje mydlo, je prispôsobená prirodzenému pH pokožky a chráni citlivú detskú pokožku pred vysušením, alergénmi a patogénmi. Pena obsahuje panthenol, ktorý upokojuje a regeneruje detskú pokožku. Bisabolol, hlavná..SEBAMED Detský opaľovací krém OF 50 (75 ml)

SEBAMED Detský opaľovací krém OF 50 (75 ml)

Detský opaľovací krém poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami..SEBAMED Opaľovacie mlieko OF 50 (150 ml)

SEBAMED Opaľovacie mlieko OF 50 (150 ml)

Opaľovacie mlieko poskytuje vysokú ochranu a pôsobí ako efektívna prevencia spálenia pokožky. Zvlhčujúci komplex zabezpečuje intenzívnu hydratáciu, a tak bráni vysušeniu pokožky. Vysoko efektívny ochranný systém proti UVA / UVB s mikropigmentami pôsobí..SEBAMED Urea 5 percent Upokojujúci krém na tvár (50 ml)

SEBAMED Urea 5 percent Upokojujúci krém na tvár (50 ml)

Upokojujúci krém na tvár s 5% ureou prináša okamžitú pomoc veľmi suchej pokožke. Účinné látky: močovina – zmierňuje svrbenie, pálenie a pocit napätej pokožky panthenol – tíši podráždenie a podporuje regeneráciu bisabol – upokojuje alantoín –..


Sebamed 2,25 (45%) 25 x hodnotené

Kategória sebamed obsahuje 10 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁLNE MÉDIÁ
facebook youtube
Predstavujeme: sebamed
© 2021 bytové doplnky a nábytok Kontakt